Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 600S9R1CT250XT
600S9R1CT250XT
600S9R1CT250XT KYOCERA AVX Components
600s.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 9.1pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600S9R1CT250XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 9.1PF 250V NP0 0603, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Part Status: Active, Capacitance: 9.1 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600S9R1CT250XT 600S9R1CT250XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 600s.pdf Cap Ceramic 9.1pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 115
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 115
600S9R1CT250XT 600S9R1CT250XT Hersteller : American Technical Ceramics 600S.pdf Description: CAP CER 9.1PF 250V NP0 0603
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Part Status: Active
Capacitance: 9.1 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
600S9R1CT250XT 600S9R1CT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600S-2899769.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 9.1pF
auf Bestellung 578 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 9.1 pF
Mindestbestellmenge: 6
600S9R1CT250XT 600S9R1CT250XT Hersteller : American Technical Ceramics (ATC) 600s-237911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 9.1pF
auf Bestellung 455 Stücke: