60701 (UL-CSA-AWG12-BK)
Produktcode: 211456
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Kabel, Draht, Flachbandkabel, Netzkabel > Kabel
Preis
60701 60701 Hersteller : HELU UL-CSA_EN.pdf Category: Single Core Cable - Strand
Description: Wire; stranded; Cu; 12AWG; PVC; black; 600V; CPR: no classification
Type of wire: assembly
Core structure: stranded
Kind of core: Cu; tinned
Number of cores: 1
Core diameter: 12AWG
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: black
Rated voltage: 0.6kV
Operating temperature: -5...105°C
Resistance to: alkaline solutions; flame; most of acids; most of oils; most of solvents
Cable external diameter: 4.2mm
CPR standard: no classification
Cable structure: 1x12AWG
Information: The UL Label and Mark on full factory packaging only
Conform to the norm: CSA FT1; UL 1015; VW-1
Kind of material: flame retardant; no flame propagation
auf Bestellung 643 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
60701 60701 Hersteller : Makeblock Co., LTD. 60701_Web.pdf Description: BEAM0412-036-BLUE 4PC
Packaging: Bulk
Type: Beam
Produkt ist nicht verfügbar
Mit diesem Produkt kaufen
Провод многожильный 0.75mm2 (19AWG/24xD0.20мм, медь, PVC), зеленый
Produktcode: 193461
Kabel, Draht, Flachbandkabel, Netzkabel > Litze
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,75 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: мідь
Ізоляція (матеріал): ПВХ
Колір: зелений
erwartet: 200 m
200 m - erwartet 03.07.2026
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,75 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: мідь
Ізоляція (матеріал): ПВХ
Колір: жовтий
erwartet: 1600 m
1600 m - erwartet 28.08.2026
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Розріз, мм.кв: 0,75 mm²
Колір: синій
erwartet: 1500 m
1500 m - erwartet 03.07.2026
Изоляционная лента тканевая лавсановая 19мм*25м черная Certoplast 525 SE (Изолента)
14 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Certoplast
Isoliermaterialien
Gruppe: Стрічки ізоляційні
Größe: Ш = 19мм, Д = 25м
Матеріал: Лавсан
чорний
auf Bestellung 365 Rolle:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
erwartet 260 Rolle:
260 Rolle - erwartet 25.05.2026
Терморезистор 10k (MF58 B10K)
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
mf58_51-datasheet.pdf
Терморезистор 10k (MF58 B10K)
Passive Bauelemente > Thermistoren
Beschreibung: NTC термістор; THT; 5% 2-Pin DO-35 Axial ; 3950K; -50 °C... +260 °C
Nennwert: 10 kOhm
Застосування: Вимірювальні
Тип: NTC
Розмір: 3,8x1,8mm