6091M1-12V
6091M1-12V Visual Communications Company, LLC
6010mrev4.pdf
Hersteller: Visual Communications Company, LLC
Panel Mount Indicator Round 0.380" LED 12V Wire Red cURus
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6091M1-12V Visual Communications Company, LLC
Description: INDICATOR SOLID STATE RED PNL MT, Packaging: Bag, Features: Oil Resistant, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Ingress Protection: NEMA 13, Panel Cutout Dimensions: 0.38" (9.65mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 9.90mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6091M1-12V 6091M1-12V Hersteller : Visual Communications Company, LLC 6010mrev4.pdf Panel Mount Indicator Round 0.380" LED 12V Wire Red cURus
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 20 Stücke:
auf Bestellung 75 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Bag
Features: Oil Resistant
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Ingress Protection: NEMA 13
Panel Cutout Dimensions: 0.38" (9.65mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 9.90mm Dia
auf Bestellung 138 Stücke:
auf Bestellung 2 Stücke:
auf Bestellung 2 Stücke:
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10