Produkte > BUSSMANN > 630NHG3B
630NHG3B
630NHG3B BUSSMANN
Bus_Edison_NH_Fuses.pdf Bus_Ele_DS_2142_NH.pdf 630NHG3B.pdf
Hersteller: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH03
Rated voltage: 250V DC; 500V AC
Type of fuse: fuse
Fuse size: NH03
Current rating: 630A
Breaking capacity: 120kA
Kind of fuse: ceramic; industrial
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 630NHG3B BUSSMANN
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH03, Rated voltage: 250V DC; 500V AC, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH03, Current rating: 630A, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: ceramic; industrial.
Weitere Produktangebote 630NHG3B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
630NHG3B Hersteller : Eaton Bussmann bus-iec-ds-10164_nh500voltsfuselinks.pdf Description: FUSE SQUARE 630A 500VAC/250VDC
Produkt ist nicht verfügbar
630NHG3B Hersteller : Bussmann / Eaton Eaton_bus_ele_ds_2142_nh_din_dual_indication_fuse_-1774689.pdf Specialty Fuses 630A 500V GL/GG SIZE 3 DUAL IN