6510-V-24-0
6510-V-24-0 Pomona Electronics
download?token=IvlxXHfh
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6510-V-24-0 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 24", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: RG-59, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6510-V-24-0 6510-V-24-0 Hersteller : Pomona Electronics d6510_100-1514354.pdf RF Cable Assemblies TRUE 75 OHM CABLE