6510-V-36-0
6510-V-36-0 Pomona Electronics
download?token=IvlxXHfh
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6510-V-36-0 Pomona Electronics
Description: COAX CBL BNC TO BNC, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: RG-59, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Weitere Produktangebote 6510-V-36-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
6510-V-36-0 6510-V-36-0 Hersteller : Pomona Electronics download?token=IvlxXHfh RF Cable Assemblies TRUE 75 OHM CABLE