Produkte > POMONA > 6510-V-72-0
6510-V-72-0
6510-V-72-0 POMONA
244680.pdf
Hersteller: POMONA
Description: POMONA - 6510-V-72-0 - COAXIAL CABLE, RG-59, 72IN, BLACK
Kabellänge - Imperial: 6
Mantelfarbe: Black
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
Kabellänge - Metrisch: 1.8
Impedanz: 75
Koaxialkabel: RG59
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (15-Jun-2015)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6510-V-72-0 POMONA
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 6', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: RG-59, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Weitere Produktangebote 6510-V-72-0
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
6510-V-72-0 6510-V-72-0 Hersteller : Pomona Electronics d6510_100-1514354.pdf RF Cable Assemblies TRUE 75 OHM CABLE