Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 6535BP46A1180001E
6535BP46A1180001E
6535BP46A1180001E Johanson Technology Inc.
6535BP46A1180001E.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: 6.5GHZ HIGH REJECTION BAND PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.217" L x 0.126" W (5.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.535GHz Center
Insertion Loss: 3.6dB
Bandwidth: 1.18GHz
Ripple: 2.5dB
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6535BP46A1180001E Johanson Technology Inc.
Description: 6.5GHZ HIGH REJECTION BAND PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.217" L x 0.126" W (5.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.535GHz Center, Insertion Loss: 3.6dB, Bandwidth: 1.18GHz, Ripple: 2.5dB, Height (Max): 0.087" (2.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6535BP46A1180001E 6535BP46A1180001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 6535BP46A1180001E.pdf Description: 6.5GHZ HIGH REJECTION BAND PASS
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.535GHz Center
Insertion Loss: 3.6dB
Bandwidth: 1.18GHz
Ripple: 2.5dB
Height (Max): 0.087" (2.20mm)