Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 6613BP44A1025001E
6613BP44A1025001E
6613BP44A1025001E Johanson Technology Inc.
6613BP44A1025.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 6.6GHZ 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.6GHz Center
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 1.025GHz
Ripple: 2.2dB
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
auf Bestellung 1314 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6613BP44A1025001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 6.6GHZ 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.6GHz Center, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 1.025GHz, Ripple: 2.2dB, Height (Max): 0.087" (2.20mm).
Weitere Produktangebote 6613BP44A1025001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6613BP44A1025001E Hersteller : Johanson TD 6613BP44A1025.pdf RF FILTER BAND PASS 6.6GHZ 1812 Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
6613BP44A1025001E 6613BP44A1025001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 6613BP44A1025.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 6.6GHZ 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.6GHz Center
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 1.025GHz
Ripple: 2.2dB
Height (Max): 0.087" (2.20mm)