Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 6750BL14A0050001T
6750BL14A0050001T
6750BL14A0050001T Johanson Technology Inc.
6750BL14A0050x.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: WIFI 6E WIFI 7 BALUN 1:1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 8.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.5dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±14
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6750BL14A0050001T Johanson Technology Inc.
Description: WIFI 6E WIFI 7 BALUN 1:1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 8.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.5dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±14, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount