684MMR100K
684MMR100K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
auf Bestellung 11752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MMR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MMR100K 684MMR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.68uF 100V 10%