684MSR100K
684MSR100K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MSR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm).
Weitere Produktangebote 684MSR100K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MSR100K 684MSR100K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR-2944745.pdf Film Capacitors 0.68uF 10% tol. FILM