684PHC850K
684PHC850K Cornell Dubilier Knowles
PHC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 850VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 850V
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3 MOhms
Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.339" L (21.50mm x 34.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684PHC850K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 850VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 850V, Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3 MOhms, Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.339" L (21.50mm x 34.00mm).
Weitere Produktangebote 684PHC850K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684PHC850K 684PHC850K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PHC.pdf Film Capacitors 0.68uF 10% tol. FILM