684PPA700KD22
684PPA700KD22 Cornell Dubilier Knowles
PPA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 420V
Voltage Rating - DC: 700V
Capacitance: 0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms
Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.339" L (21.50mm x 34.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684PPA700KD22 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 420V, Voltage Rating - DC: 700V, Capacitance: 0.68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms, Size / Dimension: 0.846" Dia x 1.339" L (21.50mm x 34.00mm).
Weitere Produktangebote 684PPA700KD22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684PPA700KD22 684PPA700KD22 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PPA.pdf Film Capacitors 0.68uF Volts 10% FILM/IC