685MWR100K
685MWR100K Cornell Dubilier - CDE
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 6.8uFV 10% FILM/IC
auf Bestellung 117 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 685MWR100K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 260 mOhms, Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.339" L (17.00mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
685MWR100K 685MWR100K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 260 mOhms
Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.339" L (17.00mm x 34.00mm)