Produkte > WÜRTH ELEKTRONIK > 691701520005B
691701520005B
691701520005B Würth Elektronik
6917015200xx_Dwg.pdf
Hersteller: Würth Elektronik
Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V
Features: Mating Flange
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 10 A
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 691701520005B Würth Elektronik
Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V, Features: Mating Flange, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 5, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 10 A, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
691701520005B 691701520005B Hersteller : Wurth Elektronik 6917015200xx_Dwg.pdf Pluggable Terminal Blocks WR-TBL 5.08mm Pitch PCB Header 5P
auf Bestellung 142 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
691701520005B 691701520005B Hersteller : Würth Elektronik 6917015200xx_Dwg.pdf Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V
Features: Mating Flange
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Termination Style: Solder
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 10 A
Voltage - UL: 300 V