Produkte > SIEMENS > 6AV72413BB150DA1
6AV72413BB150DA1
6AV72413BB150DA1 Siemens
96084ab1be0b9f1348104407c29b6f165077fa33.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Packaging: Bulk
Display Type: 15" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC