Produkte > SIEMENS > 6EP31330TA100AY0
6EP31330TA100AY0
6EP31330TA100AY0 Siemens
6EP31330TA100AY0_datasheet_en-3271264.pdf
Hersteller: Siemens
DIN Rail Power Supplies SITOP PSU3400 24 V/4 A
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6EP31330TA100AY0 Siemens
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 1.26" W x 3.94" H (100.0mm x 32.0mm x 100.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 9V, DC Voltage - Input (Max): 18V.
Weitere Produktangebote 6EP31330TA100AY0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6EP31330TA100AY0 6EP31330TA100AY0 Hersteller : Siemens f3550200c19725ab801b245b915eb854f92b6661.pdf Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 1.26" W x 3.94" H (100.0mm x 32.0mm x 100.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 9V
DC Voltage - Input (Max): 18V