Produkte > SIEMENS > 6EP32330TA100AY0
6EP32330TA100AY0
6EP32330TA100AY0 Siemens
83056482c53e01154c9e14f9547e603e2979ba12.pdf
Hersteller: Siemens
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 1.26" W x 3.94" H (100.0mm x 32.0mm x 100.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 3.5A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 28V
DC Voltage - Input (Max): 60V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6EP32330TA100AY0 Siemens
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 1.26" W x 3.94" H (100.0mm x 32.0mm x 100.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 3.5A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 28V, DC Voltage - Input (Max): 60V.