Produkte > SIEMENS > 6GK52062RS005AC2
6GK52062RS005AC2
6GK52062RS005AC2 Siemens
41da2b156ad6d9338a3bc1d994024d677aeabe33.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SCALANCE XC206-2G POE (DC 54 V)
Packaging: Box
Connector Type: RJ11, RJ45, SFP
Mounting Type: DIN Rail, Wall Mount
Voltage - Input: 52V ~ 57V
Type: Switch - Managed
Configuration: Fixed + SFP
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Number of Ports: 8
Ingress Protection: IP20
Fiber Type: SFP
Copper Ports: 6
Copper Type: 10/100/1000
Fiber Ports: 2
SFP/XFP Type: SFP
PoE Ports: 6
SFP/XFP Ports: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6GK52062RS005AC2 Siemens
Description: SCALANCE XC206-2G POE (DC 54 V), Packaging: Box, Connector Type: RJ11, RJ45, SFP, Mounting Type: DIN Rail, Wall Mount, Voltage - Input: 52V ~ 57V, Type: Switch - Managed, Configuration: Fixed + SFP, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Number of Ports: 8, Ingress Protection: IP20, Fiber Type: SFP, Copper Ports: 6, Copper Type: 10/100/1000, Fiber Ports: 2, SFP/XFP Type: SFP, PoE Ports: 6, SFP/XFP Ports: 2.
Weitere Produktangebote 6GK52062RS005AC2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6GK52062RS005AC2 6GK52062RS005AC2 Hersteller : Siemens 6GK52062RS005AC2_datasheet_en-3293833.pdf Managed Ethernet Switches SCALANCE XC206-2G PoE (DC 54 V)