Produkte > SIEMENS > 6GK52080RA005AC2
6GK52080RA005AC2
6GK52080RA005AC2 Siemens
bada879e17295c150ba756582aa7e710fd72d79a.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SCALANCE XC208G POE (DC 54 V)
Packaging: Box
Connector Type: RJ11, RJ45
Mounting Type: DIN Rail, Wall Mount
Voltage - Input: 52V ~ 57V
Type: Switch - Managed
Configuration: Fixed
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Number of Ports: 8
Ingress Protection: IP20
Copper Ports: 8
Copper Type: 10/100/1000
PoE Ports: 6
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6GK52080RA005AC2 Siemens
Description: SCALANCE XC208G POE (DC 54 V), Packaging: Box, Connector Type: RJ11, RJ45, Mounting Type: DIN Rail, Wall Mount, Voltage - Input: 52V ~ 57V, Type: Switch - Managed, Configuration: Fixed, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Number of Ports: 8, Ingress Protection: IP20, Copper Ports: 8, Copper Type: 10/100/1000, PoE Ports: 6.
Weitere Produktangebote 6GK52080RA005AC2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6GK52080RA005AC2 6GK52080RA005AC2 Hersteller : Siemens 6GK52080RA005AC2_datasheet_en-3293763.pdf Managed Ethernet Switches SCALANCE XC208G PoE (DC 54 V)