Produkte > SIEMENS > 6SL32201YE480AP0
6SL32201YE480AP0
6SL32201YE480AP0 Siemens
0d2e060aaf479984e6ba1fb0895acde6924f0637.pdf
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 338A
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 400 ~ 480V
Wattage - Load: 132000 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32201YE480AP0 Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 338A, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 400 ~ 480V, Wattage - Load: 132000 W.
Weitere Produktangebote 6SL32201YE480AP0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6SL32201YE480AP0 6SL32201YE480AP0 Hersteller : Siemens 0d2e060aaf479984e6ba1fb0895acde6924f0637.pdf Variable Frequency Drives - VFDs G120X IP20 380...480V 132kW FSF C2