Produkte > SIEMENS > 6SL32201YE480UB0
6SL32201YE480UB0
6SL32201YE480UB0 Siemens
4dde1657cc724ade8546796ef584d7330b66533f.pdf
Packaging: Box
For Use With/Related Products: G120X Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 338A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 400 ~ 480V
Motor Type: AC Motor
Wattage - Load: 132000 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32201YE480UB0 Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF, Packaging: Box, For Use With/Related Products: G120X Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 338A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 400 ~ 480V, Motor Type: AC Motor, Wattage - Load: 132000 W.
Weitere Produktangebote 6SL32201YE480UB0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6SL32201YE480UB0 6SL32201YE480UB0 Hersteller : Siemens 6SL3220_1YE48_0UB0_datasheet_en-3271849.pdf Motor Drives G120X IP20 380...480V 132kW FSF UF