Produkte > SIEMENS > 6SL32201YE480UP0
6SL32201YE480UP0
6SL32201YE480UP0 Siemens
47f43c83d767037c1dccdd4e04ff71653dd07059.pdf
Hersteller: Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 338A
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 400 ~ 480V
Wattage - Load: 132000 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32201YE480UP0 Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 338A, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 400 ~ 480V, Wattage - Load: 132000 W.
Weitere Produktangebote 6SL32201YE480UP0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6SL32201YE480UP0 6SL32201YE480UP0 Hersteller : Siemens 6SL3220_1YE48_0UP0_datasheet_en-3271833.pdf Motor Drives G120X IP20 380...480V 132kW FSF UF