Produkte > SIEMENS > 6SL32202YE480UP0
6SL32202YE480UP0
6SL32202YE480UP0 Siemens
d657b97a13778e475a0c242efdadc8582bd2a0dc.pdf
Packaging: Box
For Use With/Related Products: G120X Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 338A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 400 ~ 480V
Motor Type: AC Motor
Part Status: Active
Wattage - Load: 132000 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32202YE480UP0 Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF, Packaging: Box, For Use With/Related Products: G120X Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 338A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 400 ~ 480V, Motor Type: AC Motor, Part Status: Active, Wattage - Load: 132000 W.
Weitere Produktangebote 6SL32202YE480UP0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6SL32202YE480UP0 6SL32202YE480UP0 Hersteller : Siemens 6SL3220_2YE48_0UP0_datasheet_en-3272347.pdf Motor Drives G120X IP20 380...480V 132kW FSF UF