Produkte > LEDDYNAMICS > 7006-H-500
7006-H-500
7006-H-500 LEDdynamics
7006_data_sheet_v2-5.pdf
Hersteller: LEDdynamics
Wide Range LED Power Module
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7006-H-500 LEDdynamics
Description: LED DRIVER CC AC/DC 500MA, Features: SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 24VAC, Efficiency: 95%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 8VAC, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote 7006-H-500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7006-H-500 7006-H-500 Hersteller : LEDdynamics Inc. buckbullet-7006 Description: LED DRIVER CC AC/DC 500MA
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 24VAC
Efficiency: 95%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 8VAC