Produkte > KYOCERA AVX > 700B512JT50XT1K
700B512JT50XT1K
700B512JT50XT1K KYOCERA AVX
700B.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 5100PF 50V C0G/NP0 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 5100 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 700B512JT50XT1K KYOCERA AVX
Description: CAP CER 5100PF 50V C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 5100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
700B512JT50XT1K 700B512JT50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX 700B.pdf Description: CAP CER 5100PF 50V C0G/NP0 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 5100 pF
auf Bestellung 1524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
700B512JT50XT1K 700B512JT50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX Components 700b390jt500x.pdf Cap Ceramic 0.0051uF 50V C0G 5% Pad SMD 125°C T/R