Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 7027-D-350
7027-D-350
7027-D-350 LEDdynamics Inc.
ASINL530P_Engineer_Drawing.pdf?v=1684947062
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 350MA
Packaging: Bulk
Features: SCP
Size / Dimension: 1.00" L x 0.38" Dia (25.4mm x 9.7mm)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 28V
Efficiency: 94%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7027-D-350 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 350MA, Packaging: Bulk, Features: SCP, Size / Dimension: 1.00" L x 0.38" Dia (25.4mm x 9.7mm), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 28V, Efficiency: 94%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.