Produkte > GRAYHILL > 70G-ODC24B
70G-ODC24B
70G-ODC24B Grayhill
Grayhill_07272021_7db2d6_1bf553dbb7e6442eaa1d29a57424079f.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules 60VDC 3.5A OUTPUT
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70G-ODC24B Grayhill
Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A, Features: Hold Down Screw, Fused, Status LED(s), Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 3 ~ 60VDC, Style: G5, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 3.5A, Type: DC Output Module, Turn On Time: 0.075ms, Turn Off Time: 0.50ms, Part Status: Active, Current - Input: 9 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70G-ODC24B 70G-ODC24B Hersteller : Grayhill Inc. 70x-idcxs-datasheet.pdf Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A
Color: Red
Voltage - Output: 3 ~ 60VDC
Style: G5
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 3.5A
Type: DC Output Module
Turn On Time: 0.075ms
Turn Off Time: 0.50ms
Part Status: Active
Current - Input: 9 mA