Produkte > GRAYHILL INC. > 70M-ODC24R
70M-ODC24R Grayhill Inc.
70x-idcxs-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: DC OUTPUT MODULE 500MA
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC
Style: Mini
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 500mA
Type: DC Output Module
Turn On Time: 1ms
Turn Off Time: 1ms
Current - Input: 16 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70M-ODC24R Grayhill Inc.
Description: DC OUTPUT MODULE 500MA, Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC, Style: Mini, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 500mA, Type: DC Output Module, Turn On Time: 1ms, Turn Off Time: 1ms, Current - Input: 16 mA.