Produkte > IR > 70MT160PA
70MT160PA IR
100MT140PA.pdf
Hersteller: IR
05+
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70MT160PA IR
Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 70A 7MTPA, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-MTPA, Mounting Type: Chassis Mount, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: 7-MTPA, Part Status: Obsolete, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV, Current - Average Rectified (Io): 70 A.
Weitere Produktangebote 70MT160PA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70MT160PA Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 100MT140PA.pdf Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 70A 7MTPA
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-MTPA
Mounting Type: Chassis Mount
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: 7-MTPA
Part Status: Obsolete
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV
Current - Average Rectified (Io): 70 A
Produkt ist nicht verfügbar
70MT160PA Hersteller : Vishay Semiconductors 100MT140PA.pdf Bridge Rectifiers 1600V 3 Phase Bridge MTP with flat pins