715P10458MD3
715P10458MD3 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.094" (27.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.650" L (17.00mm x 41.90mm)
auf Bestellung 1267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P10458MD3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.094" (27.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.669" Dia x 1.650" L (17.00mm x 41.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P10458MD3 715P10458MD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 800V 100nF ORANGE DROP
auf Bestellung 433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P10458MD3 715P10458MD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p717p.pdf Film Capacitors 800V 100nF ORANGE DROP