715P15356KD3
715P15356KD3 Cornell Dubilier Knowles
715p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 600VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.713" (18.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.421" Dia x 0.902" L (10.70mm x 22.90mm)
auf Bestellung 748 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P15356KD3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 600VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.713" (18.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.421" Dia x 0.902" L (10.70mm x 22.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P15356KD3 715P15356KD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 600V 15nF ORANGE DROP
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P15356KD3 715P15356KD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 600V 15nF ORANGE DROP