Produkte > CORNELL DUBILIER > 715P15456MD3
715P15456MD3
715P15456MD3 Cornell Dubilier
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Orange Drop, High Voltage, Polypropylene Film/Foil
auf Bestellung 830 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P15456MD3 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.094" (27.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.650" L (18.00mm x 41.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 830 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 21
715P15456MD3 715P15456MD3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 715p.pdf Film Capacitors 600V 150nF ORANGE DROP
auf Bestellung 740 Stücke:
715P15456MD3 715P15456MD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 600V 150nF ORANGE DROP
auf Bestellung 742 Stücke:
715P15456MD3 715P15456MD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 600V 150nF ORANGE DROP
auf Bestellung 553 Stücke:
715P15456MD3 715P15456MD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 5% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.094" (27.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.650" L (18.00mm x 41.90mm)