715P223516MD3
715P223516MD3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
715p.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 1600V 22nF ORANGE DROP
auf Bestellung 1016 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P223516MD3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.094" (27.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.650" L (17.50mm x 41.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P223516MD3 715P223516MD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 1600V 22nF ORANGE DROP
auf Bestellung 1016 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P223516MD3 715P223516MD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 1600V 22nF ORANGE DROP
auf Bestellung 994 Stücke:
715P223516MD3 715P223516MD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.094" (27.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.980" (24.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.650" L (17.50mm x 41.90mm)