715P22356KA3
715P22356KA3 Cornell Dubilier Knowles
715p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.772" (19.60mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm)
auf Bestellung 1252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P22356KA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.772" (19.60mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P22356KA3 715P22356KA3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p.pdf Film Capacitors 22nF 600V 5% Orange Drop
auf Bestellung 301 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P22356KA3 715P22356KA3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 715p-2946778.pdf Film Capacitors 22nF 600V 5% Orange Drop
auf Bestellung 330 Stücke:
715P22356KA3 715P22356KA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 22nF 600V 5% Orange Drop
auf Bestellung 333 Stücke:
715P22356KA3 Hersteller : Cornell Dubilier 715p.pdf Cap Film 0.022uF 600V PP 5% (13.97 X 24.13mm) Radial 17.475mm 85C