715P33256JA3
715P33256JA3 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 5% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.701" L (8.10mm x 17.80mm)
auf Bestellung 1019 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P33256JA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 5% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.319" Dia x 0.701" L (8.10mm x 17.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P33256JA3 715P33256JA3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 715p717p.pdf Film Capacitors 3300pF 600V 5% Orange Drop
auf Bestellung 218 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P33256JA3 715P33256JA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 3300pF 600V 5% Orange Drop