715P47454MD3
715P47454MD3 Knowles / Illinois Capacitor
715p.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 400V 470nF ORANGE DROP
auf Bestellung 815 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P47454MD3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.094" (27.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 1.134" (28.80mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.819" Dia x 1.650" L (20.80mm x 41.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P47454MD3 715P47454MD3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 715p.pdf Film Capacitors 400V 470nF ORANGE DROP
auf Bestellung 1178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P47454MD3 715P47454MD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p.pdf Film Capacitors 400V 470nF ORANGE DROP
auf Bestellung 1188 Stücke:
715P47454MD3 715P47454MD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.094" (27.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 1.134" (28.80mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.819" Dia x 1.650" L (20.80mm x 41.90mm)
auf Bestellung 966 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
715P47454MD3 715P47454MD3 Hersteller : CORNELL DUBILIER 2900810.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 715P47454MD3 - CAP, 0.47UF, 400V, FILM, RADIAL