Produkte > CORNELL DUBILIER > 715P68358MD3
715P68358MD3
715P68358MD3 Cornell Dubilier
34715p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.068uF 800V PP 5%( 41.9 X 14.7 X 16.3mm) Radial 27.8mm 105°C
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P68358MD3 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.094" (27.80mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.894" (22.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.579" Dia x 1.650" L (14.70mm x 41.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P68358MD3 715P68358MD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 715p717p.pdf Film Capacitors 800V 68nF ORANGE DROP
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
715P68358MD3 715P68358MD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 715p717p.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 5% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.094" (27.80mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.894" (22.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.579" Dia x 1.650" L (14.70mm x 41.90mm)
auf Bestellung 765 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
715P68358MD3 715P68358MD3 Hersteller : Cornell Dubilier 34715p.pdf Cap Film 0.068uF 800V PP 5%( 41.9 X 14.7 X 16.3mm) Radial 27.8mm 105°C