716P822910KB3
716P822910KB3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
716p.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 8200pF 100V 10% Orange Drop
auf Bestellung 970 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 716P822910KB3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 8200PF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.850" L x 0.339" W (21.60mm x 8.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
716P822910KB3 716P822910KB3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 716p.pdf Film Capacitors 8200pF 100V 10% Orange Drop
auf Bestellung 971 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
716P822910KB3 716P822910KB3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 716p.pdf Film Capacitors 8200pF 100V 10% Orange Drop
auf Bestellung 947 Stücke:
716P822910KB3 716P822910KB3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 716p.pdf Description: CAP FILM 8200PF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.850" L x 0.339" W (21.60mm x 8.60mm)