71AD30-06-2-AJN GRAYHILL / PARTNER STOCK
gh-71ad30-06-2-ajn.pdf
Hersteller: GRAYHILL / PARTNER STOCK
Description: GRAYHILL / PARTNER STOCK - 71AD30-06-2-AJN - ROTARY SW ELECTRICALSWITCH ROTARY N
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 71AD30-06-2-AJN GRAYHILL / PARTNER STOCK
Description: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 2 ~ 6, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 9.53mm, Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 6, Number of Poles per Deck: 2, Circuit per Deck: DP6T, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Adjustable, Depth Behind Panel: 54.13mm, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote 71AD30-06-2-AJN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
71AD30-06-2-AJN 71AD30-06-2-AJN Hersteller : Grayhill Inc. 71-datasheet.pdf Description: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 2 ~ 6
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 9.53mm
Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 6
Number of Poles per Deck: 2
Circuit per Deck: DP6T
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Adjustable
Depth Behind Panel: 54.13mm
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
71AD30-06-2-AJN 71AD30-06-2-AJN Hersteller : Grayhill Rotary_71-335206.pdf Rotary Switches Rotary Switch, 1/8" shaft, adjustable stop, 30°, 6 deck, 2 pole/deck, non-shorting