Produkte > GRAYHILL > 71AD30-12-1-AJN
71AD30-12-1-AJN
71AD30-12-1-AJN Grayhill
7db2d6_722e8733f0b648279c4a72d5dc51b7e8.pdf
Hersteller: Grayhill
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 71AD30-12-1-AJN Grayhill
Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 2 ~ 12, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 9.53mm, Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 12, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP12T, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Adjustable, Depth Behind Panel: 87.35mm, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote 71AD30-12-1-AJN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
71AD30-12-1-AJN 71AD30-12-1-AJN Hersteller : Grayhill Inc. 71-datasheet.pdf Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 2 ~ 12
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 9.53mm
Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 12
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP12T
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Adjustable
Depth Behind Panel: 87.35mm
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V