Produkte > GRAYHILL INC. > 71BS30-08-1-11N
71BS30-08-1-11N Grayhill Inc.
Rotary_71.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 11POS 250MA 115V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 71BS30-08-1-11N Grayhill Inc.
Rotary Switches Rotary Switch, 1/4" shaft, shaft/panel seal, 30°, 8 deck, 1 pole/deck, 11 position/pole, non-shorting.
Weitere Produktangebote 71BS30-08-1-11N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
71BS30-08-1-11N 71BS30-08-1-11N Hersteller : Grayhill grhls01221_1-2289305.pdf Rotary Switches Rotary Switch, 1/4" shaft, shaft/panel seal, 30°, 8 deck, 1 pole/deck, 11 position/pole, non-shorting