72926-C-40
72926-C-40 Pomona Electronics
download?token=umUQ_SmO
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 3.3'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 40.0" (1.0m) 3.3'
Style: BNC to BNC
Cable Type: RG-58C
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 72926-C-40 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 3.3', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 40.0" (1.0m) 3.3', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
72926-C-40 72926-C-40 Hersteller : Pomona Electronics D72926_2_14_06.pdf RF Cable Assemblies IEC INSULATED BNC MALE TO BNC MALE 50 OHM, 40IN (100CM)