73066-BB-12
73066-BB-12 Pomona Electronics
2074413g-en-2019_Pomona_Catalog_w.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73066-BB-12 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73066-BB-12 73066-BB-12 Hersteller : Pomona Electronics ittps02684_1-2267175.pdf RF Cable Assemblies MMCX R-A PLUG TO SMA BULKHEAD JACK 12"