73069-BB-12
73069-BB-12 Pomona Electronics
ittps02681-1.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA R-A PLUG RG316 12"
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73069-BB-12 Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote 73069-BB-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
73069-BB-12 73069-BB-12 Hersteller : Pomona Electronics download?token=RVmC4WH8 Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms