73069-BB-60
73069-BB-60 Pomona Electronics
download?token=RVmC4WH8
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 5'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73069-BB-60 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 5', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote 73069-BB-60
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85442000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 1.5m
Steckverbinder auf Steckverbinder: 90° SMA Plug to SMA Plug
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Mantelfarbe: Brown
Kabellänge - Imperial: 5ft
euEccn: NLR
Impedanz: 0
Produktpalette: -
productTraceability: No
Steckverbinder A: SMA Straight Plug
Koaxialkabel: RG316
Steckverbinder B: SMA Right Angle Plug
directShipCharge: 25
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
73069-BB-60 73069-BB-60 Hersteller : Pomona Electronics ittps02681_1-2267373.pdf RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA R-A PLUG RG316 60"