73070-C-60
73070-C-60 Pomona Electronics
73070.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73070-C-60 Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA, Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Weitere Produktangebote 73070-C-60
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73070-C-60 73070-C-60 Hersteller : Pomona Electronics fluke_ittps02680-1.pdf RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA BKHD JACK RG58 60"