73071-BB-12
73071-BB-12 Pomona Electronics
2074413g-en-2019_Pomona_Catalog_w.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73071-BB-12 Pomona Electronics
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73071-BB-12 73071-BB-12 Hersteller : Pomona Electronics ittps02679_1-2267199.pdf RF Cable Assemblies SMA R-A PLUG TO SMA BKHD JACK RG316 12"
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85442000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 1ft
Mantelfarbe: Braun
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: SMA-Stecker (90°) auf SMA-Buchse mit Verschraubung
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 304.8mm
Impedanz: 50ohm