73071-BB-24
73071-BB-24 Pomona Electronics
Pomona_Electronics_Catalog_2016-1514798.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
RF Cable Assemblies SMA R-A PLUG TO SMA BKHD JACK RG316 24"
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73071-BB-24 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 24", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Weitere Produktangebote 73071-BB-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
73071-BB-24 73071-BB-24 Hersteller : Pomona Electronics 2074413g-en-2019_Pomona_Catalog_w.pdf Description: CBL ASSY SMA JACK-PLUG RG316 24"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms